نخستین کنفرانس سراسری تحقیقات در معدن و ژئوفیزیک

یكي از مهمترين و اساسيترين پايههاي اقتصاد هركشوري منابع معدني و ذخاير تحت الارضي آن كشور است. نقش معادن و منابع در رشد اقتصادي هر كشوري انكار ناپذير است. معادن، تأمين كننده مواد اوليه مورد نياز بسياري از صنايع بوده و در امر خودكفايي صنعتي، ايجاد اشتغال مولد و افزايش توليد ناخالص ملي و درآمد سرانه يك كشور نقش بسزايي دارند. از طرفی اکتشاف و بهره برداری از منابع و معادن نیازمند شناخت صحیح محیط و شرایط ژئوفیزیکی است.

نخستین کنفرانس سراسری تحقیقات در معدن و ژئوفیزیک با هدف بررسی پژوهش های جدید، چالش های پیش رو و راهکارها در زمینه معدن و ژئوفیزیک به پشتیبانی و تلاش پردیس بین الملل توسعه ایده هزاره در تاریخ 23 آبان ماه 1396 در تهران برگزار خواهد شد.

در راستای اجرای سیاست های کنفرانس، تلاش RMGC2017 براین اصل بوده که محیطی را ایجاد کند که محققان و اندیشمندان بتوانند با تبادل ایده ها و راهکارهای جدید زمینه را برای ارائه اطلاعات و اندیشه هایی سودمند هم سو با اهداف کنفرانس فراهم آورد. این کنفرانس همچنین یک فرصت طلایی برای توسعه همکاری های جدید، برنامه های کاربردی در حوزه های معدن و ژئوفیزیک فراهم کرده است.

از این رو با هدف مشارکت حداکثری صاحبان تخصص و فنآوری در کنار کارآفرینان این بخش، از تمامی علاقمندان و اساتید دانشگاه ها جهت ارائه دستاوردها و نتایج تحقیقات خود در این کنفرانس دعوت به عمل می آید.

تمامی اطلاعات و بخش های مربوط به کنفرانس در منوی بالا و سمت راست سایت قابل مشاهده و بررسی می باشد. در این قسمت ها خدمات ارائه شده کنفرانس، همچنین دستورالعمل های نگارش مقالات برای نویسندگان و بازدیدکنندگان سایت، اطلاعات تماس دبیرخانه، تقویم و جدول زمانی، دپارتمان علمی و تیم اجرائی قابل دسترسی قرار گرفته است. در صورت داشتن هر گونه سوال در مورد کنفرانس، لطفا به بخش تماس با ما مراجعه نمایید.


نکات مهم

• کلیه مقالات پذیرفته شده در کنفرانس پس از ثبت نام نویسندگان، علاوه بر چاپ در کتابچه الکترونیکی کنفرانس (سی دی مجموعه مقالات) در پایگاه سیویلیکا منتشر شده و توسط کنسرسیوم محتوای ملی نمایه خواهند شد.
• توجه داشته باشید که تمام فرآیند داوری به صورت آنلاین صورت می گیرد. سیستم کنفرانس بعد از حداکثر 7 روز از تاریخ ارسال مقاله در صورت تایید مقاله از جانب داوران به طور خودکار برای شما ایمیلی با محتوای پیام پذیرش ارسال خواهد کرد.
• در صورت عدم دریافت ایمیل از طرف دبیرخانه کنفرانس، لطفا به بخش ارتباط با ما مراجعه کرده و جهت اگاهی از نتیجه بررسی مقاله اقدام نمایید.
• مقالات باید شامل دستاوردهای جدید، پیرامون محورهای کنفرانس بوده و قبلاً منتشر نشده باشند.
• مقالات باید مطابق با دستورالعمل ­های موجود در وبسایت کنفرانس، تهیه و تنظیم شوند.
• ارسال مقالات، تنها پس از ثبت نام در سایت و از طریق تکمیل اطلاعات و بارگزاری فایل مقاله در وبسایت کنفرانس، امکانپذیر است.


امکان دریافت گواهی پذیرش مقالات زودتر از موعد مقرر در شرایط خاص

چنانچه هر کدام از نویسنگان محترم با توجه به شرایط خاص، درخواست دریافت گواهی زودتر از موعد برگزاری کنفرانس را داشته باشد می توانند پس از بررسی مفاله و تایید داوران به بخش درخواست ها در پروفایل خود مراجعه و پس از تکمیل درخواست خود مبنی بر ضرورت ارائه گواهی در زمان مورد نظر اقدام کنند.

تاریخ برگزاری

23 آبان ماه 1396


آخرین مهلت ارسال مقاله

تا 18 آبان تمدید شد


تمديد مهلت ارسال مقالات

طی روزهای گذشته درخواست های متعددی از سوی پژوهشگران محترم برای تمدید زمان ارسال مقالات به دبیرخانه کنفرانس ارسال شده است. بیشتر محققان و نویسندگان محترم مقالات تاکید داشتند فرصت کافی برای تکمیل نگا...


آغاز پذیرش مقالات نخستین کنفرانس سراسری تحقیقات در معدن و ژئوفیزیک

تحقیقات درباره جایگاه بخش معدن در اقتصاد ایران حاکی از اهمیت کم نظیر این بخش در توسعه اقتصادی کشور است به گونه‌یی که از بخش معدن به عنوان موتور محرک توسعه اقتصادی یاد شده است. مطالعات نشان می دهد،...


فراخوان همکاری در کمیته داوری

بدین وسیله دبیرخانه ی اجرایی نخستین کنفرانس سراسری تحقیقات در معدن و ژئوفیزیک از اساتید و مدیران موسسات و سازمان های علمی و اجرایی دعوت به همکاری افتخاری می نماید تا با افزایش کیفیت مقالات پذیرش شد...