سومین کنفرانس سراسری پژوهش های نوین درحقوق وعلوم اجتماعی

سومین کنفرانس سراسری پژوهش های نوین درحقوق وعلوم اجتماعی (RLSS2017)، باهدف هم‌افزايي دانش و انتشار يافته‌هاي نو وبديع درزمينه های مختلف علوم انسانی برگزار مي‌ شود. آشنايي و ارتباط ميان اساتيد، پژوهشگران، صاحبنظران، متخصصان، سياست گذاران وعلاقمندان ازدانشگاه های مختلف درحوزه های مذکور، بررسي چالش‌هاي علمي واجرايي در فرآيند کاربري آن ازديگر اهداف برگزارکنندگان است.

کنفرانس RLSS2017 که توسط پردیس بین الملل توسعه هزاره پشتبیانی می شود در تاریخ 21 آبان ماه 1396 خواهد گردید. در این راستا، کميته علمي و اجرایی اين کنفرانس، از تمامي اساتيد، پژوهشگران و نویسندگان محترم دعوت مي نمايد مقالات خود را كه حاوي آخرین و جدیدترین دستاوردهای پژوهشی و علمی در يکي از زمينه هاي محورهای اصلی کنفرانس و يا ساير زمينه هاي مرتبط مي باشد، پس ازثبت نام در وبسایت کنفرانس نسبت به ارسال پژوهش های خود اقدام نمايند.

تمامی اطلاعات و بخش های مربوط به کنفرانس در منوی بالا و سمت راست سایت قابل مشاهده و بررسی می باشد. در این قسمت ها خدمات ارائه شده کنفرانس، همچنین دستورالعمل های نگارش مقالات برای نویسندگان و بازدیدکنندگان سایت، اطلاعات تماس دبیرخانه، تقویم و جدول زمانی، دپارتمان علمی و تیم اجرائی قابل دسترسی قرار گرفته است. در صورت داشتن هر گونه سوال در مورد کنفرانس، لطفا به بخش تماس با ما مراجعه نمایید.


نکات مهم

• کلیه مقالات پذیرفته شده در کنفرانس پس از ثبت نام نویسندگان، علاوه بر چاپ در کتابچه الکترونیکی کنفرانس (سی دی مجموعه مقالات) در پایگاه سیویلیکا منتشر شده و توسط کنسرسیوم محتوای ملی نمایه خواهند شد.
• توجه داشته باشید که تمام فرآیند داوری به صورت آنلاین صورت می گیرد. سیستم کنفرانس بعد از حداکثر 7 روز از تاریخ ارسال مقاله در صورت تایید مقاله از جانب داوران، برای شما ایمیلی با محتوای پیام پذیرش ارسال خواهد کرد.
• در صورت عدم دریافت ایمیل از طرف دبیرخانه کنفرانس، لطفا به بخش ارتباط با ما مراجعه کرده و جهت اگاهی از نتیجه بررسی مقاله اقدام نمایید.
• مقالات باید شامل دستاوردهای جدید، پیرامون محورهای کنفرانس بوده و قبلاً منتشر نشده باشند.
• مقالات باید مطابق با دستورالعمل ­های موجود در وبسایت کنفرانس، تهیه و تنظیم شوند.
• ارسال مقالات، تنها پس از ثبت نام در سایت و از طریق تکمیل اطلاعات و بارگزاری فایل مقاله در وبسایت کنفرانس، امکانپذیر است.


امکان دریافت گواهی پذیرش مقالات زودتر از موعد مقرر در شرایط خاص

چنانچه هر کدام از نویسنگان محترم با توجه به شرایط خاص، درخواست دریافت گواهی زودتر از موعد برگزاری کنفرانس را داشته باشد می توانند پس از بررسی مفاله و تایید داوران به بخش درخواست ها در پروفایل خود مراجعه و پس از تکمیل درخواست خود مبنی بر ضرورت ارائه گواهی در زمان مورد نظر اقدام کنند.

تاریخ برگزاری

21 آبان ماه 1396


آخرین مهلت ارسال مقاله

تا 17 آبان تمدید شد


تمديد مهلت ارسال مقالات

طی روزهای گذشته درخواست های متعددی از سوی پژوهشگران محترم برای تمدید زمان ارسال مقالات به دبیرخانه کنفرانس ارسال شده است. بیشتر محققان و نویسندگان محترم مقالات تاکید داشتند فرصت کافی برای تکمیل نگا...


آغاز پذیرش مقالات سومین کنفرانس سراسری پژوهش های نوین درحقوق وعلوم اجتماعی

جامعه علمی جهانی، امروزه در جایگاهی قرار دارد که روند رو به رشدی را در استقبال از مقالات علمی جدید تجربه می¬ کند و ایجاد بستری مناسب جهت ارائه مقالات را از وظایف و اهداف خود می داند. از این رو سومی...


فراخوان همکاری در کمیته داوری

بدین وسیله دبیرخانه ی اجرایی سومین کنفرانس سراسری پژوهش های نوین درحقوق وعلوم اجتماعی از اساتید و مدیران موسسات و سازمان های علمی و اجرایی دعوت به همکاری افتخاری می نماید تا با افزایش کیفیت مقالات ...