چهارمین کنفرانس ملی مهندسی برق کامپیوتر و فناوری اطلاعات
چهارمین کنفرانس ملی مهندسی برق کامپیوتر و فناوری اطلاعات

تاریخ برگزاری

30 بهمن 1396


Feb. 19, 2018

آخرین مهلت ارسال مقاله

8بهمن 1396


Jan. 28, 2018

اخذ شناسه بین المللی DOI

به اطلاع پژوهشگران محترم می رساند با هماهنگی های انجام شده با موسسه بین المللی IDF دبیرخانه چهارمین کنفرانس ملی مهندسی برق کامپیوتر و فناوری اطلاعات با افتخار اعلام می کند که برای تمامی مقالات... بیشتر

حمایت و تاییدیه مرجع تخصصی توانیر

نظر به حمایت وتایید محورهای چهارمین کنفرانس ملی برق کامپیوتر و فناوری اطلاعات به عنوان مرجع تخصصی که تصویر نامه به پیوست این اطلاعیه آمده است، ازکلیه اساتیدودانشجویان علاقه مند جهت مشارکت در ب... بیشتر

نمایه شدن مقالات در پایگاه سیویلیکا

پردیس بین الملل توسعه ایده هزاره طی امضای تفاهم نامه با سیویلیکا، به اطلاع پژوهشگران محترم می رساند، مجموعه مقالات پس از گذراندن مراحل داوری و پذیرش مقالات و انجام مراحل تکمیلی ثبت نام، در سای... بیشتر

آغاز پذیرش مقالات چهارمین کنفرانس ملی مهندسی برق کامپیوتر و فناوری اطلاعات

جامعه علمی جهانی، امروزه در جایگاهی قرار دارد که روند رو به رشدی را در استقبال از مقالات علمی جدید تجربه می کند و ایجاد بستری مناسب جهت ارائه مقالات را از وظایف و اهداف خود می داند. از این رو... بیشتر

فراخوان همکاری در کمیته داوری

بدین وسیله دبیرخانه ی اجرایی چهارمین کنفرانس ملی مهندسی برق کامپیوتر و فناوری اطلاعات از اساتید و مدیران موسسات و سازمان های علمی و اجرایی دعوت به همکاری افتخاری می نماید تا با افزایش کیفیت مق... بیشتر

به (ECIE2018) خوش آمدید .

چهارمین کنفرانس ملی مهندسی برق، کامپیوتر و فناوری اطلاعات (ECIE2018) در تاریخ 30 بهمن ماه 1396 در دانشگاه تهران برگزار خواهد شد.

(ECIE2018) به همت پردیس بین الملل توسعه ایده هزاره به منظور گرد آوری و بررسی نتیجه کارمحققان، دانشمندان، مهندسان و دانشجویان و تبادل نظریات این پژوهشگران برگزار می گردد. از اهداف دیگر (ECIE2018) بررسی آخرین دست آوردها درعلوم برق و کامپیوتر و ارائه تحقیق، ترویج و بروز رسانی دانش و تعامل بین دانشجویان و فارغ التحصیلان این گستره میباشد.

انتظار می رود این مهم باعث تحریک ایده های افراد فعال ، بررسی پیشرفت های اخیر در حوزه تئوری و روش های کاربردی در زمینه های برق و کامپیوتر شده و همچنین با بحث در مورد چالش های عملی، راه حل هایی برای مسائل و چالش های مطرح شده ارائه گردد. از این رو از همه پژوهشگران در همه حوزه های ریاضی و فیزیک جهت ارسال تحقیقات اصیل و نتایج کارهای مفهومی، ساختاری، تجربی، آزمایشگاهی و تئوریک خود به این کنفرانس دعوت به عمل می آید.

تمامی اطلاعات و بخش های مربوط به کنفرانس در منوی بالا سمت چپ سایت قابل مشاهده و بررسی می باشد. در این قسمت ها خدمات ارائه شده کنفرانس، همچنین دستورالعمل های نگارش مقالات برای نویسندگان و بازدیدکنندگان سایت، اطلاعات تماس دبیرخانه، تقویم و جدول زمانی، دپارتمان علمی و تیم اجرائی قابل دسترسی قرار گرفته است. در صورت داشتن هر گونه سوال در مورد کنفرانس، لطفا به بخش تماس با ما مراجعه نمایید.


سر فصل های کنفرانس

قدرت
کنترل
الکترونیک
مخابرات
هوش مصنوعی
مهندسی نرم افزار
فناوری اطلاعات و ارتباطات


نکات مهم

• توجه داشته باشید که تمام فرآیند داوری به صورت آنلاین صورت می گیرد. سیستم کنفرانس بعد از حداکثر 7 روز از تاریخ ارسال مقاله در صورت تایید مقاله از جانب داوران به طور خودکار برای شما ایمیلی با محتوای پیام پذیرش ارسال خواهد کرد.
• در صورت عدم دریافت ایمیل از طرف دبیرخانه کنفرانس، لطفا به بخش ارتباط با ما مراجعه کرده و جهت اگاهی از نتیجه بررسی مقاله اقدام نمایید.
• مقالات باید شامل دستاوردهای جدید، پیرامون محورهای کنفرانس بوده و قبلاً منتشر نشده باشند.
• مقالات باید مطابق با دستورالعمل ­های موجود در وبسایت کنفرانس، تهیه و تنظیم شوند.
• ارسال مقالات، تنها پس از ثبت نام در سایت و از طریق تکمیل اطلاعات و بارگزاری فایل مقاله در وبسایت کنفرانس، امکانپذیر است.


امکان دریافت گواهی پذیرش مقالات زودتر از موعد مقرر در شرایط خاص

چنانچه هر کدام از نویسنگان محترم با توجه به شرایط خاص، درخواست دریافت گواهی زودتر از موعد برگزاری کنفرانس را داشته باشد می توانند پس از بررسی مفاله و تایید داوران به بخش درخواست ها در پروفایل خود مراجعه و پس از تکمیل درخواست خود مبنی بر ضرورت ارائه گواهی در زمان مورد نظر اقدام کنند.