سومین کنفرانس سراسری مهندسی برق کامپیوتر و فناوری اطلاعات

سومین کنفرانس سراسری مهندسی برق، کامپیوتر و فناوری اطلاعات (ECIE2017) در تارخ شهریور در شیراز برگزار خواهد شد.

(ECIE2017) به همت پردیس بین الملل توسعه ایده هزاره به منظور گرد آوری و بررسی نتیجه کارمحققان، دانشمندان، مهندسان و دانشجویان و تبادل نظریات این پژوهشگران برگزار می گردد. از اهداف دیگر (ECIE2017) بررسی آخرین دست آوردها درعلوم برق و کامپیوتر و ارائه تحقیق، ترویج و بروز رسانی دانش و تعامل بین دانشجویان و فارغ التحصیلان این گستره میباشد.

انتظار می رود این مهم باعث تحریک ایده های افراد فعال ، بررسی پیشرفت های اخیر در حوزه تئوری و روش های کاربردی در زمینه های برق و کامپیوتر شده و همچنین با بحث در مورد چالش های عملی، راه حل هایی برای مسائل و چالش های مطرح شده ارائه گردد. از این رو از همه پژوهشگران در همه حوزه های ریاضی و فیزیک جهت ارسال تحقیقات اصیل و نتایج کارهای مفهومی، ساختاری، تجربی، آزمایشگاهی و تئوریک خود به این کنفرانس دعوت به عمل می آید.

تمامی اطلاعات و بخش های مربوط به کنفرانس در منوی بالا سمت چپ سایت قابل مشاهده و بررسی می باشد. در این قسمت ها خدمات ارائه شده کنفرانس، همچنین دستورالعمل های نگارش مقالات برای نویسندگان و بازدیدکنندگان سایت، اطلاعات تماس دبیرخانه، تقویم و جدول زمانی، دپارتمان علمی و تیم اجرائی قابل دسترسی قرار گرفته است. در صورت داشتن هر گونه سوال در مورد کنفرانس، لطفا به بخش تماس با ما مراجعه نماییذ.

تمامی اطلاعات و بخش های مربوط به کنفرانس در منوی بالا سمت چپ سایت قابل مشاهده و بررسی می باشد. در این قسمت ها خدمات ارائه شده کنفرانس، همچنین دستورالعمل های نگارش مقالات برای نویسندگان و بازدیدکنندگان سایت، اطلاعات تماس دبیرخانه، تقویم و جدول زمانی، دپارتمان علمی و تیم اجرائی قابل دسترسی قرار گرفته است. در صورت داشتن هر گونه سوال در مورد کنفرانس، لطفا به بخش تماس با ما مراجعه نماییذ.


سر فصل های کنفرانس

قدرت
کنترل
الکترونیک
مخابرات
هوش مصنوعی
مهندسی نرم افزار
فناوری اطلاعات و ارتباطات


نکات مهم

• توجه داشته باشید که تمام فرآیند داوری به صورت آنلاین صورت می گیرد. سیستم کنفرانس بعد از حداکثر 7 روز از تاریخ ارسال مقاله در صورت تایید مقاله از جانب داوران به طور خودکار برای شما ایمیلی با محتوای پیام پذیرش ارسال خواهد کرد.
• در صورت عدم دریافت ایمیل از طرف دبیرخانه کنفرانس، لطفا به بخش ارتباط با ما مراجعه کرده و جهت اگاهی از نتیجه بررسی مقاله اقدام نمایید.
• مقالات باید شامل دستاوردهای جدید، پیرامون محورهای کنفرانس بوده و قبلاً منتشر نشده باشند.
• مقالات باید مطابق با دستورالعمل ­های موجود در وبسایت کنفرانس، تهیه و تنظیم شوند.
• ارسال مقالات، تنها پس از ثبت نام در سایت و از طریق تکمیل اطلاعات و بارگزاری فایل مقاله در وبسایت کنفرانس، امکانپذیر است.


امکان دریافت گواهی پذیرش مقالات زودتر از موعد مقرر در شرایط خاص

چنانچه هر کدام از نویسنگان محترم با توجه به شرایط خاص، درخواست دریافت گواهی زودتر از موعد برگزاری کنفرانس را داشته باشد می توانند پس از بررسی مفاله و تایید داوران به بخش درخواست ها در پروفایل خود مراجعه و پس از تکمیل درخواست خود مبنی بر ضرورت ارائه گواهی در زمان مورد نظر اقدام کنند.

تاریخ برگزاری

25 و 26 شهریور 1396


آخرین مهلت ارسال مقاله

تا 20 شهریور تمدید شد


تمدید مهلت ارسال مقالات

طی روزهای گذشته درخواست های متعددی از سوی پژوهشگران محترم برای تمدید زمان ارسال مقالات به دبیرخانه کنفرانس ارسال شده است. بیشتر محققان و نویسندگان محترم مقالات تاکید داشتند فرصت کافی برای تکمیل نگا...


اعطای گواهی نامه آنلاین برای نویسندگان و داوران

مطابق مصوبه اعضای کمیته اجرایی کنفرانس و به دلیل سهولت دسترسی به سامانه همایش، دبیرخانه کنفرانس در نظر دارد برای تمامی نویسندگان و داوران محترم گواهی حضور ومشارکت فعال را به صورت آنلاین در س...


ثبت نهایی مقالات پذیرش شده

پژوهشکران عزیز میتوانند با ورود به سامانه کنفرانس از از آخرین وضعیت مقالات ارسالی خود مطلع شده و با ورود به بخش پرداخت هزینه پس از تکمیل اطلاعات نسب به ثبت نام نهایی مقاله خود در کنفرانس اقدام...


نگارش مقالات مطابق فرمت کنفرانس

به اطلاع شرکت کنندگان محترم کنفرانس میرساتد به جهت جلوگیری از هرگونه مشکل در طی فرآیند داوری و پذیرش مقالات، لطفا متون خود را بر اساس فرمت های ذکر شده در سایت همایش تدوین و ارسال نمایند همچنین...


فراخوان جذب اسپانسر و حامی ممتاز کنفرانس

بدین‌وسیله اعلام می‌گردد: دانشگاه‌های دولتی، آزاد، پیام‌نور، غیرانتفاعی، علمی و کاربردی، انجمن‌های علمی، مجلات و ژورنال‌های ISI و ISC، مجلات علمی پژوهشی و علمی ترویجی، سازمان‌ها، شرکت‌ها، بنگا...


ارسال گواهینامه موقت (آنلاین) پذیرش مقالات کنفرانس

گواهینامه موقت پذیرش مقالات کنفرانس برای تمامی نویسندگانی که پس از اعلام نتیجه داوری مقاله خود، اقدام به پرداخت هزینه کنفرانس نمایند، ظرف یک الی دو روز به ایمیل نویسنده ارسال می گردد.


آغاز پذیرش مقالات سومین کنفرانس سراسری مهندسی برق کامپیوتر و فناوری اطلاعات

جامعه علمی جهانی، امروزه در جایگاهی قرار دارد که روند رو به رشدی را در استقبال از مقالات علمی جدید تجربه می¬ کند و ایجاد بستری مناسب جهت ارائه مقالات را از وظایف و اهداف خود می داند. از این ر...