پنجمین کنفرانس ملی دستاوردهای نوین در مهندسی مواد، مکانیک و هوافضا

پرسش های متداول
1- نحوه ارسال مقاله برای کنفرانس چگونه است؟
پس از مطالعه بخش "راهنمای شرکت کنندگان- راهنمای نویسندگان"، قالب(فرمت) مقالات کنفرانس را از بخش "دانلود فایل ها" دانلود کرده و پس از تدوین مقاله مطابق فرمت مذکور به بخش "ثبت نام کنفرانس" مراجعه و پس از ثبت نام و تکمیل اطلاعات مقاله نسبت به آپلود فایل مقاله اقدام نمایید.

2- آیا امکان شرکت در کنفرانس بدون مقاله وجود؟
بله، حضور در کنفرانس بدون داشتن مقاله پس از ثبت نام در سایت از طریق بخش "ثبت نام کنفرانس" امکان پذیر است.

3- فرآیند داوری مقالات ارسالی به چه صورت است؟
مقالاتی که در سیستم کنفرانس ثبت می شوند با حذف صفحه اول و اطلاعات نویسندگان به صورت آنلاین جهت آغاز فرایند داوری برای داوران مربوطه ارسال خواهد شد که پس از تایید یا رد محتوای مقاله، نظر خود را در سیستم اعلام می دارند.

4- انتخاب داور برای یک مقاله چگونه است؟
کمیته علمی کنفراس با توجه به موضوع محتوایی هر مقاله و با توجه به زمینه های تخصصی هر کدام از داوران محترم این وظیفه را بر عهده خواهند داشت.

5- مدت زمان اعلام نتیجه داوری مقالات چه مدت بعد از ثبت مقاله در سیستم است؟
با توجه به وضعیت انلاین سیستم داوری مقالات، ارائه نتیجه بررسی داوران نهایتا تا 7 روز کاری بعد از زمان ثبت مقاله در سیستم می باشد.

6- ثبت نام نهایی مقاله در کنفرانس چگونه است؟ <
در صورت اعلام پذیرش مقاله توسط داوران با مراجعه به بخش ثبت مقاله نسبت به پرداخت هزینه ها و تکمیل اطلاعات ثبت نام در کنفرانس صورت می گیرد.

7- آیا امکان ارائه گواهی زودتر از موعد برگزاری کنفرانس وجود دارد؟
بله، در صورتی که نتیجه پذیرش مقاله اعلام شده باشد پس از ثبت نام نهایی با مراجعه به بخش درخواست ها در پروفایل شخصی، نسبت به درخواست گواهی زودتر از موعد برگزاری کنفرانس می توان اقدام کرد.
تاریخ برگزاری

۹ بهمن ۱۳۹۷


آخرین مهلت ارسال مقاله

تا ۲ بهمن تمدید شد


تمديد مهلت ارسال مقالات

طی روزهای گذشته درخواست های متعددی از سوی پژوهشگران محترم برای تمدید زمان ارسال مقالات به دبیرخانه کنفرانس ارسال شده است. بیشتر محققان و نویسندگان محترم مقالات تاکید داشتند فرصت کافی برای تکمیل نگا...


فراخوان جذب اسپانسر و حامی ممتاز کنفرانس

بدین‌وسیله اعلام می‌گردد: دانشگاه‌های دولتی، آزاد، پیام‌نور، غیرانتفاعی، علمی و کاربردی، انجمن‌های علمی، مجلات و ژورنال‌های ISI و ISC، مجلات علمی پژوهشی و علمی ترویجی، سازمان‌ها، شرکت‌ها، بنگا...


معرفی نمایه های کنفرانس

شناسه DOI یا Digital Object Identifier شناسه ای است که مختص هر مقاله است و به نوعی شماره شناسایی هر مقاله می باشد. با استفاده از این کد به راحتی می توان یک مقاله را شناسایی نمود. این کد به ...


فراخوان همکاری در کمیته داوری

بدین وسیله دبیرخانه ی اجرایی چهارمین کنفرانس ملی دستاوردهای نوین در مهندسی مواد، مکانیک و هوافضا از اساتید و مدیران موسسات و سازمان های علمی و اجرایی دعوت به همکاری افتخاری می نماید تا با اف...