پنجمین کنفرانس ملی دستاوردهای نوین در مهندسی مواد، مکانیک و هوافضا

Jan. 12, 2019

تمديد مهلت ارسال مقالات

طی روزهای گذشته درخواست های متعددی از سوی پژوهشگران محترم برای تمدید زمان ارسال مقالات به دبیرخانه کنفرانس ارسال شده است. بیشتر محققان و نویسندگان محترم مقالات تاکید داشتند فرصت کافی برای تکمیل نگارش مقالات نداشته اند. به همین منظور شورای سیاست گذاری و اعضای محترم کمیته علمی و اجرایی طی جلسه ای در پاسخ به این درخواست ها و با هدف افزایش کیفیت مقالات با تمدید فرصت ارسال مقالات تا ۲ بهمن ماه موافقت نمودند. لازم به ذکر است با توجه به محدودیت های زمانی و ضرورت شروع به موقع فرآیند داوری مقالات علاقمندان می توانند حداکثر تا تاریخ ۲ بهمن اصل مقالات خود را ارسال فرمایند.
این تاریخ به هیچ عنوان مجددا تمدید نخواهد شد.


Nov. 17, 2018

فراخوان جذب اسپانسر و حامی ممتاز کنفرانس

بدین‌وسیله اعلام می‌گردد: دانشگاه‌های دولتی، آزاد، پیام‌نور، غیرانتفاعی، علمی و کاربردی، انجمن‌های علمی، مجلات و ژورنال‌های ISI و ISC، مجلات علمی پژوهشی و علمی ترویجی، سازمان‌ها، شرکت‌ها، بنگاه‌ها، بانک‌ها، موسسه‌های مالی و اعتباری، بیمه‌ها، موسسه‌ها و مراکز آموزشی، خدماتی، تولیدی، شرکت‌های دولتی و خصوصی، کارخانه‌ها و ... که تمایل دارند حامی و اسپانسر علمی، مادی و معنوی پنجمین کنفرانس ملی دستاوردهای نوین در مهندسی مواد، مکانیک و هوافضا باشند می‌توانند درخواست خود را به دبیرخانه دائمی کنفرانس ارسال نمایند.


Nov. 17, 2018

معرفی نمایه های کنفرانس

شناسه DOI یا Digital Object Identifier شناسه ای است که مختص هر مقاله است و به نوعی شماره شناسایی هر مقاله می باشد. با استفاده از این کد به راحتی می توان یک مقاله را شناسایی نمود. این کد به صورت انحصاری به مقالات اختصاص می یابد. این سیستم درسال 2000 به وجود آمده است و تمامی اسناد الکترونیکی واجد اعتبار از این سال دارای کد DOI می باشند. لازم به ذکر است که مقالاتی که شناسه DOI دارند پیوند دهی بالاتر نسبت به نشانی وب آن دارند.

مزایای DOI برای مقالات:

  • 1- داشتن شناسه دایمی
  • 2- شناسایی مقالات توسط سامانه Google Scholar
  • 3- تبدیل منابع به Hyperlink
  • 4- شمارش تعداد ارجاعات علمی داده شده و محاسبه ضریب تاثیر (Impact Factor)
  • 5- ارتقای شاخص علمی سنجی (scientometrics) محققین و مالکین حقوقی مقالات مانند دانشگاه ها

شناسه DOI از دو بخش تشکیل شده است که توسط علامت / از هم جدا می شوند. بخش اول شناسه ناشر و بخش دوم شناسه سند می باشد. شناسه DOI هر مقاله با استانداردی مشخص تعریف شده است (ISO26324) که بر اساس این استاندارد هر سند معتبر واجد شرایط شناسه خاص خود را دریافت می کند.

پایگاه سیویلیکا:

سیویلیکا یا مرجع دانش، یک پایگاه اینترنتی (وب سایت) خصوصی است که به نمایه‌سازی و نشر مجموعه مقالات همایش و کنفرانس‌های داخل کشور ایران می‌پردازد. این پایگاه توسط تعدادی از دانشگاه‌ها و کنگره‌های ایران به عنوان مرجع پایگاه تخصصی معرفی می‌شود.


Nov. 17, 2018

فراخوان همکاری در کمیته داوری

بدین وسیله دبیرخانه ی اجرایی چهارمین کنفرانس ملی دستاوردهای نوین در مهندسی مواد، مکانیک و هوافضا از اساتید و مدیران موسسات و سازمان های علمی و اجرایی دعوت به همکاری افتخاری می نماید تا با افزایش کیفیت مقالات پذیرش شده ما را در هر چه پربارتر شدن این کنفرانس یاری فرمایند.


تاریخ برگزاری

۹ بهمن ۱۳۹۷


آخرین مهلت ارسال مقاله

تا ۲ بهمن تمدید شد


تمديد مهلت ارسال مقالات

طی روزهای گذشته درخواست های متعددی از سوی پژوهشگران محترم برای تمدید زمان ارسال مقالات به دبیرخانه کنفرانس ارسال شده است. بیشتر محققان و نویسندگان محترم مقالات تاکید داشتند فرصت کافی برای تکمیل نگا...


فراخوان جذب اسپانسر و حامی ممتاز کنفرانس

بدین‌وسیله اعلام می‌گردد: دانشگاه‌های دولتی، آزاد، پیام‌نور، غیرانتفاعی، علمی و کاربردی، انجمن‌های علمی، مجلات و ژورنال‌های ISI و ISC، مجلات علمی پژوهشی و علمی ترویجی، سازمان‌ها، شرکت‌ها، بنگا...


معرفی نمایه های کنفرانس

شناسه DOI یا Digital Object Identifier شناسه ای است که مختص هر مقاله است و به نوعی شماره شناسایی هر مقاله می باشد. با استفاده از این کد به راحتی می توان یک مقاله را شناسایی نمود. این کد به ...


فراخوان همکاری در کمیته داوری

بدین وسیله دبیرخانه ی اجرایی چهارمین کنفرانس ملی دستاوردهای نوین در مهندسی مواد، مکانیک و هوافضا از اساتید و مدیران موسسات و سازمان های علمی و اجرایی دعوت به همکاری افتخاری می نماید تا با اف...