چهارمین کنفرانس ملی دستاوردهای نوین در مهندسی مواد، مکانیک و هوافضا

چهارمین کنفرانس ملی دستاوردهای نوین در مهندسی مواد، مکانیک و هوافضا (AMMAE2018) با ارائه پژوهش های اخیر و انتشار يافته های نو در زمينه های مختلف مکانیک و مهندسی مواد در تاریخ 21 شهریور ماه 1397 در تهران برگزار می شود.

آشنایی و بررسی تحقیقات اساتيد، پژوهشگران، صاحب نظران، متخصصان، سياست گذاران و علاقمندان در حوزه های مذکور، بررسی چالشهای علمي و اجرايی در فرآيند کاربری آن از ديگر اهداف این کنفرانس است. از این رو از تمامی اساتيد، پژوهشگران و نویسندگان محترم دعوت می نمايد مقالات خود را كه حاوی آخرین و جدیدترین دستاوردهای پژوهشی و علمی در يکي از زمينه های محورهای اصلی کنفرانس و يا ساير زمينه های مرتبط می باشد در این رویداد مشارکت کنند.

تمامی اطلاعات و بخش های مربوط به کنفرانس در منوی بالا سمت راست سایت قابل مشاهده و بررسی می باشد. در این قسمت ها خدمات ارائه شده کنفرانس، همچنین دستورالعمل های نگارش مقالات برای نویسندگان و بازدیدکنندگان سایت، اطلاعات تماس دبیرخانه، تقویم و جدول زمانی، دپارتمان علمی و تیم اجرائی قابل دسترسی قرار گرفته است. در صورت داشتن هر گونه سوال در مورد کنفرانس، لطفا به بخش تماس با ما مراجعه نمایید.

کمیته علمی کنفرانس


نکات مهم

• توجه داشته باشید که تمام فرآیند داوری به صورت آنلاین صورت می گیرد. سیستم کنفرانس بعد از حداکثر 7 روز از تاریخ ارسال مقاله در صورت تایید مقاله از جانب داوران به طور خودکار برای شما ایمیلی با محتوای پیام پذیرش ارسال خواهد کرد.
• در صورت عدم دریافت ایمیل از طرف دبیرخانه کنفرانس، لطفا به بخش ارتباط با ما مراجعه کرده و جهت اگاهی از نتیجه بررسی مقاله اقدام نمایید.
• مقالات باید شامل دستاوردهای جدید، پیرامون محورهای کنفرانس بوده و قبلاً منتشر نشده باشند.
• مقالات باید مطابق با دستورالعمل ­های موجود در وبسایت کنفرانس، تهیه و تنظیم شوند.
• ارسال مقالات، تنها پس از ثبت نام در سایت و از طریق تکمیل اطلاعات و بارگزاری فایل مقاله در وبسایت کنفرانس، امکانپذیر است.


امکان دریافت گواهی پذیرش مقالات زودتر از موعد مقرر در شرایط خاص

چنانچه هر کدام از نویسنگان محترم با توجه به شرایط خاص، درخواست دریافت گواهی زودتر از موعد برگزاری کنفرانس را داشته باشد می توانند پس از بررسی مفاله و تایید داوران به بخش درخواست ها در پروفایل خود مراجعه و پس از تکمیل درخواست خود مبنی بر ضرورت ارائه گواهی در زمان مورد نظر اقدام کنند.

تاریخ برگزاری

21 شهریور ماه 1397


آخرین مهلت ارسال مقاله

تا 10 شهریور تمدید شد


تمديد مهلت ارسال مقالات

طی روزهای گذشته درخواست های متعددی از سوی پژوهشگران محترم برای تمدید زمان ارسال مقالات به دبیرخانه کنفرانس ارسال شده است. بیشتر محققان و نویسندگان محترم مقالات تاکید داشتند فرصت کافی برای تکمیل نگا...