ششمین کنفرانس ملی معماری و مهندسی عمران

به (ACC2018) خوش آمدید .

از شاخص های مهم توسعه یافتگی در جوامع، صنعت ساخت و عمران است که در قالبی فرهنگی بسته به هنری که اصول اساسی این ساختار را در برمی گیرد نمود پیدا خواهد کرد. با در نظر داشتن این موضوع که متقضیان و کاربران این بخش از صنعت همواره نیازهای کاربردی و ظاهری گوناگونی را مدنظر قرار می دهند، علم عمران و معماری به عنوان دو جز وابسته به همدیگر میبایست حالت پویایی خود را جهت پاسخگویی به نیازهای متضیان حفظ نماید. از این رو پژوهش، آزمایشات و مطالعات جز لاینفک صنعت عمران و معماری است که میتواند مسیر پیشرفت در این بعد مهم از زندگی بشر را فراهم آورد.

ششمین کنفرانس ملی معماری و مهندسی عمران(ACC2018)، پس از بازدهی موثر و حضور مفید متقاضیان و پژوهشگران در برگزاری موفقيت آمـيز کنفرانس های سابق به جهت ایجاد فضایی برای ارائه تحقیقات و انتشار یافته ها و همچنین بحث و تبادل پیشنهادات پیرامون موضوعات مطرح شده در کنفرانس برگزار خواهد شد.

ACC 2018 که با تلاش پردیس بین الملل توسعه ایده هزاره در تاریخ 17 شهریور ماه 1397 در شهر تهران برنامه ریزی شده است با همکاری و اساتید محترم و صاحب نظران در این حوزه برنامه هاي متنوعي از قبيل سخنرانی های علمی، كارگاه هاي آموزشي و نمايشگاه تخصصی جانبی را برای شرکت کنندگان در نظر دارد. لذا صمیمانه از تمامي اساتيد، پژوهشگران و نویسندگان محترم برای ارسال مقالات خود كه حاوي آخرین و جدیدترین دستاوردهای پژوهشی و علمی در يکي از زمينه هاي محورهای اصلی کنفرانس و يا ساير زمينه هاي مرتبط مي باشد دعوت به عمل مي آید.نکات مهم

توجه داشته باشید که تمام فرآیند داوری به صورت آنلاین صورت می گیرد. سیستم کنفرانس بعد از حداکثر 7 روز از تاریخ ارسال مقاله در صورت تایید مقاله از جانب داوران، برای شما ایمیلی با محتوای پیام پذیرش ارسال خواهد کرد.
• در صورت عدم دریافت ایمیل از طرف دبیرخانه کنفرانس، لطفا به بخش ارتباط با ما مراجعه کرده و جهت اگاهی از نتیجه بررسی مقاله اقدام نمایید.
• مقالات باید شامل دستاوردهای جدید، پیرامون محورهای کنفرانس بوده و قبلاً منتشر نشده باشند.
• مقالات مروری در صورتی که در چهارچوب محورهای کنفرانس باشد قابل پذیرش می باشد..
• مقالات باید مطابق با دستورالعمل ­های موجود در وبسایت کنفرانس، تهیه و تنظیم شوند.
• ارسال مقالات، تنها پس از ثبت نام در سایت و از طریق تکمیل اطلاعات و بارگزاری فایل مقاله در وبسایت کنفرانس، امکانپذیر است.


امکان دریافت گواهی پذیرش مقالات زودتر از موعد مقرر در شرایط خاص

چنانچه هر کدام از نویسنگان محترم با توجه به شرایط خاص، درخواست دریافت گواهی زودتر از موعد برگزاری کنفرانس را داشته باشد می توانند پس از بررسی مفاله و تایید داوران به بخش درخواست ها در پروفایل خود مراجعه و پس از تکمیل درخواست خود مبنی بر ضرورت ارائه گواهی در زمان مورد نظر اقدام کنند.

تاریخ برگزاری

17 شهریور ماه 1397


آخرین مهلت ارسال مقاله

تا ۴ شهریور تمدید شد


تمديد مهلت ارسال مقالات

طی روزهای گذشته درخواست های متعددی از سوی پژوهشگران محترم برای تمدید زمان ارسال مقالات به دبیرخانه کنفرانس ارسال شده است. بیشتر محققان و نویسندگان محترم مقالات تاکید داشتند فرصت کافی برای تکمیل نگا...